Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 1523032

Dziś jest: 23 październik 2014

Kalendarz imprez

październik 2014

Data Godzina Nazwa imprezy Miejsce
01 13:30 - 15:00 Mistrzostwa Rumi Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach Dziewcząt i Chłopców Ekologiczna Szkoła Społeczna ul.Kujawska 8a
01 13:30 - 15:00 Mistrzostwa Rumi Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach Dziewcząt i Chłopców Ekologiczna Szkoła Społeczna ul.Kujawska 8a
01 19:00 - 21:00 Mecz Tenisa Stołowego
IV Liga Mężczyzn
SL SALOS Rumia - Poltarex Pogoń III Lębork
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
02 10:00 - 12:00 Mistrzostwa Rumi Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
05 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej
Klasa Okręgowa-Grupa I
MKS ORKAN Rumia - Wietcisa Skarszewy
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
05 17:00 - 19:00 Mecz Piłki Siatkowej
II Liga Kobiet
APS Rumia - Czarni Słupsk
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
10 - 11 17:00 - 01:00 60 setów na 60-lecie Miasta Rumi Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
11 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej
Klasa A-Grupa I
OKS Janowo Rumia - LZS Bojano
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
11 18:00 - 20:00 Mecz Piłki Siatkowej
II Liga Kobiet
APS Rumia - Chemik Police
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
16 - 17 10:00 - 14:00 Mistrzostwa Rumi Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców SP 10
ul.Górnicza
18 11:00 - 14:00 Mecz Tenisa Stołowego
III Liga Mężczyzn
Kamix-ATS Rumia - Perła s.c. Tczew
IV Liga Mężczyzn
SL SALOS Rumia - KTS-K GOSRiT Luzino
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
18 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej
Klasa A-Grupa I
OKS Janowo Rumia - Kaszuby Połchowo
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
19 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej
Klasa Okręgowa-Grupa I
MKS ORKAN Rumia - Stolem Gniewino
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
19 11:00 - 14:00 Bieg Kaszubski Rumia 2014
11.00-start biegów młodzieżowych
12.00-start biegu głównego
Start ul.Dębogórska
Spod Hali MOSiR
21 10:00 - 14:00 Mistrzostwa Rumi Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt i Chłopców Pływalnia MOSiR
ul.Rodziewiczówny 8
22 - 23 09:00 - 14:00 Mistrzostwa Powiatu Wejherowskiego Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
25 15:30 - 22:00 Grand Prix Rumi w Piłce Siatkowej - I turniej Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
26 08:30 - 15:00 Grand Prix Rumi w Tenisie Stołowym - I turniej Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
26 17:00 - 19:00 Mecz Piłki Siatkowej
II Liga Kobiet
APS Rumia - SMS Police
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49

Drukuj