Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 1481965

Dziś jest: 3 wrzesień 2014

Kalendarz imprez

wrzesień 2014

Data Godzina Nazwa imprezy Miejsce
03 17:00 - 19:00 Mecz Piłki Nożnej
Junior B - grupa I
MKS ORKAN Rumia - Cisowa Gdynia
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
03 17:00 - 19:00 Mecz Piłki Nożnej
Junior D2 - grupa I
MKS ORKAN Rumia - Zatoka Puck
Boisko MOSiR
ul.Gdyńska
05 14:00 - 17:00 Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
06 - 07 09:00 - 15:00 Ziaja Grand Prix Wybrzeża o puchar "Dziennika Bałtyckiego" Edycja XXXVIII Korty TKKF
ul.Mickiewicza 41
06 10:30 - 13:00 Las - Kompas
(spotkania z mapą)
www.las-kompas.siodemka.rumia.pl
Rumia
ul.Włókiennicza (skraj lasu)
06 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Nożnej
A klasa - grupa I
OKS Janowo Rumia - Eko-Prod Szemud
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
07 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej
Klasa Okręgowa - grupa I
MKS ORKAN Rumia - GKS Kowale
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
07 12:00 - 14:00 Mecz Piłki Nożnej
Junior B - grupa I
MKS ORKAN Rumia - Arka Gdynia SI
Boisko MOSiR
ul.Gdyńska
07 14:00 - 16:00 Mecz Piłki Nożnej
Junior A - grupa I
MKS ORKAN Rumia - Gryf Wejherowo
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
09 10:00 - 13:00 5 Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska - kat. chłopców 2003-2004 Boisko ORLIK
ul.Świętopełka
09 16:30 - 18:30 Mecz Piłki Nożnej
Junior C1 - grupa I
MKS ORKAN Rumia - Klif Chłapowo
Boisko MOSiR
ul.Gdyńska
11 10:00 - 13:00 5 Turniej ORLIKA o Puchar Premiera Donalda Tuska - kat. chłopców 2001-2002 Boisko ORLIK
ul.Świętopełka
13 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Nożnej
A klasa - grupa I
OKS Janowo Rumia - Zenit Łęczyce
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
17 - 18 10:00 - 15:00 XVIII Mistrzostwa Rumi w Lekkiej Atletyce Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
20 - 21 13:30 - 13:30 Mistrzostwa Polski w Klasycznym i Sztafetowym Biegu na Orientację Nowy Dwór Wejherowski
Jezioro Borowo
20 17:00 - 19:00 Mecz Piłki Nożnej
Klasa Okręgowa - grupa I
MKS ORKAN Rumia - Czarni Pruszcz Gdański
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
21 10:30 - 15:00 XXX BIEG POKOJU Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
26 09:00 - 15:00 XIV Otwarte Mistrzostwa Rumi w Wielobojach LA Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
27 09:00 - 19:00 IV Memoriał Lidii Lipińskiej w Unihokeju - dzień I Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
27 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Nożnej
A klasa - grupa I
OKS Janowo Rumia - Start Mrzezino
Stadion Miejski
ul.Mickiewicza 43
28 09:00 - 15:00 IV Memoriał Lidii Lipińskiej w Unihokeju - dzień II Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49
28 18:00 - 20:00 Mecz Piłki Siatkowej
II Liga Kobiet
APS Rumia-Libero Starogard Gdański
Hala Widowiskowo-Sportowa
ul.Mickiewicza 49

Drukuj