Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 1351342

Dziś jest: 16 kwiecień 2014

Kalendarz imprez

październik 2009

Data Godzina Nazwa imprezy Miejsce
01 10:00 - 13:00 Miejskie Zawody Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w sztafetowych Biegach Przełajowych Stadion MOSiR ul.Mickiewicza 43
03 09:30 - 11:30 Mecz Piłki Siatkowej - Kadetki
TPS Rumia - Zatoka Puck
Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
03 10:00 - 13:00 Miejskie Zawody Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Szachach Szk. Podst. Nr 9
ul.Stoczniowców 6
03 10:00 - 16:00 XV Debel Cup Mediów Pomorza 2009 Korty TKKF ul.Mickiewicza 43
03 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów E2
Orkan Rumia SSA - GKS Żukowo
Boisko Orlik
ul.Batorego 29
03 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej Seniorów
III Liga Bałtycka
Orkan Rumia SSA - Cartusia Kartuzy
Stadion MOSiR ul.Mickiewicza 43
03 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Nożnej Seniorów
A Klasa- Grupa I
OKS Janowo Rumia - Norda Karwia
Boisko MOSIR Rumia Janowo ul.Gdyńska
04 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów C2
Liga Pomorska
SAPA Rumia Janowo - Bałtyk Gdynia
Boisko MOSIR Rumia Janowo ul.Gdyńska
04 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów B
OKS Janowo Rumia - Orlęta Reda
Boisko MOSIR Rumia Janowo ul.Gdyńska
07 16:00 - 18:00 III Runda Pucharu Polski w Piłce Nożnej
Orkan II Rumia SSA-Radunia Stężyca
Stadion MOSiR ul.Mickiewicza 43
07 17:00 - 18:30 Uroczysta Sesja Rady Miejskiej z Okazji Obchodów 55 Rocznicy Nadania Praw Miejskich Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
08 10:00 - 15:00 Miejskie Zawody Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Dziewcząt Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
09 10:00 - 15:00 Miejskie Zawody Szkół Gimnazjalnych w Unihokeju Chłopców Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
09 - 10 18:30 - 08:00 55 Setów na 55-lecie Miasta Rumi Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
10 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów C1
SL SALOS Rumia - Atlas Goręczyno
Boisko MOSIR Rumia Janowo ul.Gdyńska
10 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Siatkowej - Kadetki
TPS Rumia - Trefl Gdynia
Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
10 14:00 - 16:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów B
MKS Orkan Rumia - Bałtyk II Gdynia
Boisko MOSIR Rumia Janowo ul.Gdyńska
10 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Nożnej Seniorów
V Liga-Grupa I
Orkan II Rumia SSA - Polonia Gdańsk
Stadion MOSiR ul.Mickiewicza 43
11 10:00 - 12:00 Mecz Piłki Siatkowej - Juniorki
TPS Rumia - Olimpijczyk Gdańsk
Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
11 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów C1
Liga Pomorska
MKS Orkan Rumia - Olivia Gdańsk
Stadion MOSiR ul.Mickiewicza 43
11 14:00 - 16:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów A
MKS Orkan Rumia - Gryf Wejherowo
Stadion MOSiR ul.Mickiewicza 43
17 09:00 - 11:00 Biegaj Razem z Nami Stadion MOSiR ul.Mickiewicza 43
17 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Siatkowej - Kadetki
TPS Rumia - Olimpijczyk Gdańsk
Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
17 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów C1
SL SALOS Rumia - Grunke Somonino
Boisko MOSIR Rumia Janowo ul.Gdyńska
17 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej Seniorów
III Liga Bałtycka
Orkan Rumia SSA - Chemik Police
Stadion MOSiR ul.Mickiewicza 43
17 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej Seniorów
A Klasa- Grupa I
OKS Janowo Rumia - Sokół Bożepole Wielkie
Boisko MOSIR Rumia Janowo ul.Gdyńska
17 18:00 - 20:00 Mecz Piłki Siatkowej
I Liga Kobiet
EC Wybrzeże TPS Rumia - SMS PZPS Sosnowiec
Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
18 11:00 - 16:00 Turniej Rugby Ekstraliga "7" Stadion MOSiR ul.Mickiewicza 43
18 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów E2
Orkan Rumia SSA - Bałtyk Gdynia
Boisko Orlik
ul.Batorego 29
18 13:00 - 15:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów E1
Orkan Rumia SSA - Iskra Gdynia
Boisko Orlik
ul.Batorego 29
18 15:00 - 17:00 Mecz Piłki Nożnej Juniorów B
OKS Janowo Rumia - KP Sopot
Boisko MOSIR Rumia Janowo ul.Gdyńska
20 10:00 - 15:00 Powiatowa Gimnazjada Chłopców w Unihokeju Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
24 11:00 - 13:00 Mecz Piłki Siatkowej - Kadetki
TPS Rumia - Chmielno
Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
24 16:00 - 22:00 Grand Prix Rumi 2009/2010 w Piłce Siatkowej
I Edycja- Eliminacje
Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
26 08:30 - 11:00 Miejskie Zawody Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
26 11:00 - 15:00 Miejskie Zawody Szkół Podstawowych w Unihokeju Chłopców Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
27 09:30 - 15:00 Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady Dziewcząt i Chłopców w Unihokeju Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
28 10:00 - 15:00 Miejskie Zawody Szkół Podstawowych w Tenise Stołowym Dziewcząt i Chłopców Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
28 16:00 - 18:00 Mecz Piłki Siatkowej - Kadetki
TPS Rumia - Czarni Słupsk
Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
29 10:00 - 15:00 Miejskie Zawody Szkół Gimnazjalnych w Tenise Stołowym Dziewcząt i Chłopców Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
31 09:00 - 14:00 NBA Rumi 2009 w Piłce Koszykowej
I Edycja
Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49
31 18:00 - 20:00 Mecz Piłki Siatkowej
I Liga Kobiet
EC Wybrzeże TPS Rumia - SCS Sokół Chorzów
Hala Widowiskowo-Sportowa ul.Mickiewicza 49

Drukuj