Wybierz język:

Liczba odwiedzin: 2796459

Dziś jest: 22 listopad 2017

Pływalnia

Bezpłatna szkółka pływania

Kończymy zapisy do szkółki niedzielnej - brak już miejsc.

W ramach realizacji projektu obywatelskiego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłasza nabór dzieci do bezpłatnej nauki pływania.

Program przeznaczony jest dla dzieci nieumiejących pływać, w wieku 8-9 lat (roczniki urodzenia 2008 i 2009), mieszkających w Rumi. Wiek i zamieszkanie będą weryfikowane, prosimy o niezgłaszanie dzieci młodszych i spoza Rumi. Dziecko powinno przynosić na zajęcia legitymację szkolną.

Zajęcia będą odbywać się w niedziele w czterech grupach o godz. 14.00, 14.45, 15.30 i 16.15. Grupy będą liczyły maksymalnie 12 dzieci. Nauka będzie odbywać się na torze wypłyconym (głębokość 90 cm).

Pierwsze zajęcia odbędą się 17 września 2017, a ostatnie 17 grudnia 2017.

Ponieważ nauka przeznaczona jest dla dzieci początkujących, to prosimy rodziców, aby nie zapisywali dzieci, które już umieją pływać, żeby nie blokować miejsca dla tych, którym te zajęcia będą niezbędne do opanowania podstawowych umiejętności zachowania się w wodzie.

Jeśli z jakichkolwiek powodów zrezygnujecie Państwo z uczestnictwa dziecka w nauce pływania prosimy o zgłoszenie tego faktu, żeby inne dziecko mogło skorzystać z zajęć. Nieobecność dziecka na dwóch kolejnych zajęciach będzie skutkowało wykreśleniem z listy i wpisaniem kolejnego z listy rezerwowej.

Zgłoszenia będą przyjmowane w recepcji pływalni MOSiR, ul.Rodziewiczówny 8, telefonicznie 58 6794409. Prosimy o podanie danych dziecka:

imię  i nazwisko, rok urodzenia, PESEL, adres oraz telefon kontaktowy do rodziców i preferowaną godzinę zajęć.


Komunikat dotyczący jakości wody na pływalni